Przejdź do głównej zawartości

Własnoręczny komin

Co można robić w mroźny dzień, gdy śnieg się nie lepi? Nie bałwana. Ale można zrobić szal-komin jaki tylko się zapragnie. A później założyć go i wybrać się na spacer w pięknym, zimowym słońcu. Ten ze zdjęć powstał właśnie na moich palcach!







Komentarze

  1. Wooow!! Ale jesteś śiczna!! <3 Piękne zdjęcia!! Jesteś Polką??

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia wspaniałe <3 Szal robiony własnoręcznie... a czapka skąd ?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz