Przejdź do głównej zawartości
Co można robić w mroźny dzień, gdy śnieg się nie lepi? Nie bałwana. Ale można zrobić szal-komin jaki tylko się zapragnie. A później założyć go i wybrać się na spacer w pięknym, zimowym słońcu. Ten ze zdjęć powstał właśnie na moich palcach!
Wooow!! Ale jesteś śiczna!! <3 Piękne zdjęcia!! Jesteś Polką??
OdpowiedzUsuńZdjęcia wspaniałe <3 Szal robiony własnoręcznie... a czapka skąd ?
OdpowiedzUsuńprosto z Syberii :) pozdrawiam
Usuń